BENIAMINEK ZE SPADKOWICZEM

KS Kisielów-Pełnatycze to rywal Alabastru w IV. kolejce sezonu 2015/16. Drużyna ta jeszcze w zeszłym sezonie grała na poziomie klasy okręgowej. W zeszłym tygodniu KS wygrał u siebie z Gacovią Gać 2:0, natomiast Alabaster poległ w siebie w meczu z Wisłokiem Świętoniowa. W tabeli Kisielów-Pełnatycze z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje pozycję wicelidera, KKS ma o punkt mniej zajmując 6. miejsce.

W ostatnich latach tak wyglądały pojedynki pomiędzy obydwoma klubami:

W czterech spotkaniach straciliśmy aż 20 bramek strzelając przy tym tylko dwie. Spotkanie nie będzie łatwe, ale mamy nadzieję, że biało-niebiescy podejmą równorzędną walkę. Mecz z KS Kisielów-Pełnatycze rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie w Kisielowie. Wszystkich kibiców zapraszamy serdecznie na stadion!

Jeżeli jeszcze nie wytypowałeś II rundy Ligi Typerów zapraszamy tutaj: http://alabaster.futbolowo.pl/news/article/ii-runda-ligi-typerow-klasyfikacja. W każdej chwili można włączyć się do zabawy!