DERBY NA SZCZYCIE

Tak się złożyło, że w trwającym sezonie obie A-klasowe drużyny z gminy Kańczuga plasują się w czołówce tabeli. Drugi sezon z rzędu gminne derby odbędą się w ostatniej kolejce rundy. Cresovia rozgrywa świetny sezon i po dwunastu meczach zajmuje pozycję wicelidera z dorobkiem 23 punktów. Niewiele gorzej spisują się jednak biało-niebiescy, na swoim koncie zgromadzili tylko o jeden punkt mniej, co daje czwartą pozycję. W minioną niedzielę drużyna z Krzeczowic zaprezentowała pokaz siły rozbijając Sokoła Studzian 7:1. Alabaster po niesamowitej końcówce wyrwał trzy punkty Startowi Mirocin wygrywając 2:1. Paweł Zięba jest najskuteczniejszym strzelcem w szeregach naszego najbliższego rywala. Na swoim koncie ma 13 goli, a w poprzedniej kolejce popisał się dubletem. W sezonie 2015/16 to podopieczni Grzegorza Liszki dwukrotnie wychodzili zwycięsko z derbowych starć. W Krzeczowicach było 1:5, a w meczu decydującym o utrzymaniu Alabastru padł wynik 3:1. Gole dla naszego zespołu strzelili wtedy Rafał Bednarski, Andrzej Zając (grający obecnie w Cresovii) oraz Krzysztof Rzepa, a honorową bramkę dla gości zdobył Paweł Zięba. Niedzielny mecz zapowiada się z pewnością interesująco i oczekujemy widowiska na wysokim poziomie. Początek spotkania o godzinie 14 na stadionie w Krzeczowicach.

Ostatnią rundę Ligi Typerów 2 w tym roku można typować TUTAJ.

Z meczu Cresovia - Alabaster przeprowadzimy tekstową relację na żywo, którą będzie można śledzić pod TYM linkiem. Startujemy kilka minut przed godziną 14!

Kolejka 13 - 6 listopada

Start Mirocin - San Gorzyce