INAUGURACJA W GORZYCACH

Dziś mija dokładnie 54 dzień od ostatniego gwizdka sędziego w sezonie 2016/17, a już za dwa dni Alabaster rozegra pierwsze spotkanie ligowe w nowej kampanii. W I kolejce sezonu 2017/18 biało-niebiescy zagrają mecz wyjazdowy w Gorzycach z miejscowym Sanem. Pierwsza kolejka nowego sezonu jest zawsze wielką niewiadomą, lecz patrząc na wyniki sparingów wiemy już co nieco o najbliższym rywalu. "Saniacy" rozegrali trzy mecze kontrolne i wszystkie wygrali. 16 lipca pokonali Ostrovię Wolę Buchowską 4:1, tydzień później nie dali szans drużynie KS Koniaczów wygrywając 3:1, a 29 lipca wygrali z Błyskawicą Rożniatów 4:3. W letniej przerwie do zespołu dołączyli Eryk Flak oraz Mateusz Flak, natomiast po stronie ubytków należy zapisać takich zawodników jak Marcin Sawa i Dawid Czyrny. Ostatni mecz Alabastru i Sanu odbył się na stadionie w Gorzycach 4 czerwca br. Wówczas biało-niebiescy w okrojonym składzie pokonali gospodarzy 4:0. Start nowego sezonu zapowiada się interesująco i na pewno nie zabraknie emocji. Początek meczu o godzinie 17.

Kolejka 1 - 12/13 sierpnia

San Gorzyce - Alabaster Łopuszka Wielka