KLASOWA WYGRANA

W meczu V. kolejki przeworskiej A-klasy Alabaster nie pozostawił złudzeń ekipie Wisełki Siennów pewnie wygrywając 4:0. Biało-niebiescy są niepokonani już od czterech spotkań. W tym meczu bohater był tylko jeden - Marcin Futoma.

Strzelanie zaczęło się już w 2. minucie, długie podanie od Kacpra Skóry wykończył Futoma mocnym strzałem obok bramkarza. Dalsza część gry to wyraźna przewaga podopiecznych Grzegorza Liszki, goście w ofensywie właściwie nie istnieli. Pod koniec drugiego kwadransa gry sędzia powinien podyktować rzut karny dla Alabastru. Obrońca przyjezdnych dwukrotnie zagrał ręką w "szesnastce", lecz gwizdek arbitra milczał. Podrażnieni gospodarze ruszyli do jeszcze odważniejszych ataków. W 31. minucie po podaniu Kamil Zięby po raz drugi trafił Marcin Futoma. Jeszcze przed przerwą koronkową akcję Alabastru sfinalizował po raz kolejny Marcin Futoma kompletując klasycznego hat-tricka! Wynik meczu na 4:0 w 68. minucie meczu ustalił oczywiście Futoma. Świetny mecz w wykonaniu biało-niebieskich, którzy w pełni kontrolowali wydarzenia na boisku. Na plus rozgrywanie piłki przez naszych piłkarzy, którzy w końcu robili to swobodnie i długo bez zbędnego pośpiechu. Mamy nadzieję, że wyborna forma Marcina Futomy utrzyma się również w następnych meczach. W VI. kolejce czeka nas wyjazdowe starcie z UNUM Babice.

KKS Alabaster Łopuszka Wielka - Wisełka Siennów 4:0 (3:0)

2' Marcin Futoma (1:0)

31' Marcin Futoma (2:0)

37' Marcin Futoma (3:0)

68' Marcin Futoma (4:0)