KOLEJNA LIGOWA SOBOTA

Czas na XXII już kolejkę rozgrywek przeworskiej KEEZA Klasy A. Alabaster znów swój mecz rozegra w sobotę, tym razem na dalekim wyjeździe do Majdanu Sieniawskiego. Będzie to kolejna szansa na przełamanie fatalnej serii porażek, którą nasz zespół kontynuuje już od XV kolejki. Zadanie będzie jednak dosyć trudne, GKS Majdan Sieniawski w rundzie wiosennej spisuje się znacznie lepiej niż jesienią, a o formie najbliższych rywali niech świadczy remis 2:2 osiągnięty w poprzedniej kolejce na stadionie w Rożniatowie z trzecią siłą ligi. W tabeli GKS zajmuje 7. miejsce z dorobkiem 31 punktów, biało-niebiescy są o jedną pozycję niżej, zgromadzili trzy punkty mniej, a w poprzedniej kolejce przegrali z beniaminkiem z Woli Buchowskiej aż 0:6. W rundzie jesiennej Alabaster wygrał 2:1 po golach Kamila Dziedzica i Bartosza Dziedzica. 25 października 2020 roku odbył się ostatni pojedynek obu drużyn na stadionie w Majdanie Sieniawskim, wtedy także wygrali biało-niebiescy wynikiem 3:1. Początek sobotniego meczu o godzinie 17.