OSTATNI MECZ U SIEBIE

Dziewięć meczów wygranych, jeden remis i tylko jedna porażka - tak prezentuje się bilans spotkań Alabastru na własnym stadionie w 2017 roku. Przed nami już ostatnie starcie u siebie w tym roku. Przeciwnikiem biało-niebieskich będzie Zorza Jagiełła. Nasz najbliższy rywal w jedenastu kolejkach stracił aż 30 bramek, co jest drugim najgorszym wynikiem w lidze. Alabaster natomiast w statystyce bramek strzelonych ustępuje jedynie liderowi z Grzęski, biało-niebiescy trafiali do siatki 34 razy. W minionej kolejce drużyna z Jagiełły sprawiła swoim kibicom miłą niespodziankę remisując 3:3 z faworyzowaną Cresovią na jej terenie. W tabeli ligowej piłkarze Zorzy plasują się na 9. pozycji z dorobkiem 14 punktów. Alabaster w niedzielę wygrał ósmy mecz w sezonie i zrównał się punktami z Błękitnymi Grzęska, którzy są liderem. Podopieczni Grzegorza Liszki pokonali w Studzianie miejscową ekipę Sokoła 4:1. W sezonie 2016/17 Alabaster mierzył się z Zorzą dwukrotnie i w obu meczach padł remis 2:2. Ostatnia w tym roku okazja, żeby zobaczyć biało-niebieskich na stadionie w Łopuszce Wielkiej już w niedzielę o godzinie 14.

Kolejka 12 - 29 października

Alabaster Łopuszka Wielka - Zorza Jagiełła