TRUDNY WYJAZD

VI kolejka przeworskiej klasy A to pojedynek Alabastru z zespołem UNUM Babice. UNUM to zawsze trudny przeciwnik, choć w obecnym sezonie tabela tego nie pokazuje. W pięciu spotkaniach żółto-biało-czerwoni zgromadzili sześć punktów, co daje im 9. pozycję w tabeli. Alabaster ma o cztery punkty więcej i jest na 3. miejscu. W minionej kolejce UNUMiści zremisowali z Sokołem Studzian 3:3. Biało-niebiescy natomiast kontynuują serię meczów bez porażki, a w V kolejce wygrali z Wisełką Siennów 4:0. W sezonie 2015/16 jesienny mecz zakończył się obustronnym walkowerem, a na wiosnę jedyną bramkę w meczu obu zespołów jedyną bramkę zdobył Andrzej Zając, dając podopiecznym Grzegorza Liszki trzy punkty. W niedzielę dojdzie również do pojedynku najlepszych strzelców A-klasy. W drużynie z Babic występuje Michał Sycz, który przewodzi w klasyfikacji gromadząc dotychczas 7 trafień. W szeregach naszego zespołu po pięć trafień na swoich kontach mają Damian Zając i Marcin Futoma. Niedzielne spotkanie zapowiada się zatem interesująco. Faworyta w drużynie Alabastru widzi NSIK PKS UNUM Babice, nie mamy nic przeciwko temu aby ich przewidywania się sprawdziły. Początek meczu o godzinie 16 na stadionie w Babicach.

VI rundę naszej Ligi Typerów można typować TUTAJ.

Kolejka 6 - 18 września

San Gorzyce - Piast Nowosielce