U SIEBIE PO RAZ OSTATNI

W najbliższą niedzielę piłkarze Alabastru rozegrają swój ostatni tegoroczny mecz na własnym boisku. Przeciwnikiem będzie Start Mirocin. Dla naszej drużyny termin tego meczu jest wręcz idealny, biało-niebiescy "są w gazie", co pokazały ostatnie dwa mecze, w których strzeliliśmy łącznie dziesięć bramek. Start natomiast w jedenastu meczach stracił aż 34 bramki, co daje średnio 3,09 gola na mecz. Piłkarze z Mirocina mają na swoim koncie kilka hokejowych porażek; 3:7 z UNUM, 2:8 z Błyskawicą czy 0:8 z Zorzą Zarzecze. Patrząc na mocną ofensywę podopiecznych Grzegorza Liszki w ostatnich meczach, w niedzielne popołudnie możemy spodziewać się kolejnej strzelaniny. Mimo tak dużej liczby straconych bramek Start zajmuje w tabeli 9. miejsce z dorobkiem trzynastu oczek, a w zeszłej kolejce wygrał z beniaminkiem ze Studziana 3:2. Alabaster zajmuje pozycję tuż za podium, dzięki pokonaniu w ostatniej serii gier Sanu Gorzyce 5:0. W minionym sezonie, kiedy oba zespoły były beniaminkami A-klasy, wygrywali gospodarze; w Mirocinie było 6:0, a na wiosnę w Łopuszce Wielkiej 2:0. Wtedy to gole dla Alabastru strzelili Krzysztof Rzepa i Andrzej Zając. Mamy nadzieję, że w XII kolejce biało-niebiescy w dobrym stylu pożegnają się z własnym stadionem. Początek meczu o godzinie 14!

XII rundę Ligi Typerów 2 można typować TUTAJ.

Kolejka 12 - 30 października

San Gorzyce - Wisełka Siennów