WRZESIEŃ ROZPOCZYNAMY DERBAMI

Drugi miesiąc rozgrywek sezonu 2021/22 Alabaster rozpocznie trudnym wyjazdem do Krzeczowic. W gminnych derbach biało-niebiescy podejmą miejscową Cresovię, która po trzech meczach z kompletem punktów zajmuje pozycję wicelidera. W poprzedniej kolejce piłkarze z Krzeczowic wygrali 1:0 z Ostrovią Wola Buchowska. Alabaster ma na koncie o dwa punkty mniej, a w ostatnim spotkaniu pokonał Błyskawicę Rozbórz 2:1. Poprzedni mecz obu drużyn odbył się w maju, wtedy padł remis 1:1, a bramkę dla naszego zespołu strzelił Dawid Bawor. W meczach pomiędzy tymi ekipami zawsze ciężko wskazać faworyta, Alabaster po raz ostatni wygrał z Cresovią w 2018 roku. Niedzielne spotkanie zapowiada się ekscytująco, pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 16.