WYJAZD DO JAGIEŁŁY

W ramach XIV kolejki przeworskiej A klasy Alabaster rozegra wyjazdowe spotkanie, a rywalem biało-niebieskich będzie Zorza Jagiełła. Będzie to ostatni mecz przed dwutygodniową przerwą świąteczna. W rundzie jesiennej bezpośrednia konfrontacja tych drużyn zakończyła się remisem 2:2. Obie bramki dla Alabastru zdobył wówczas Damian Zając. Przed tygodniem piłkarze z Jagiełły przegrali 4:1 z Sokołem Studzian, natomiast Alabaster zdołał zdobyć trzy punkty w meczu z Piastem Nowosielce. W tabeli drużyna Zorzy zajmuje miejsce tuż nad strefą spadkową z dorobkiem 16 oczek. Do tej pory nasz najbliższy rywal wygrał tylko jeden mecz na własnym stadionie, było to w 9. kolejce, 9 października ubiegłego roku. W sezonie 2015/16 to piłkarze Zorzy dwukrotnie byli lepsi od podopiecznych Grzegorza Liszki; na jesień w Łopuszce Wielkiej padł wynik 0:1, natomiast w Jagielle było 2:1. Sebastian Rupar to najskuteczniejszy zawodnik tej drużyny w obecnej kampanii, do tej pory siedmiokrotnie trafiał do bramki przeciwnika. Początek meczu na stadionie w Jagielle w niedzielę o godzinie 16.

XVI rundę Ligi Typerów 2 można typować TUTAJ.

Kolejka 16 - 9 kwietnia

San Gorzyce - Żuraw Żurawiczki