XIV RUNDA LIGI TYPERÓW 2

Wracają rozgrywki przeworskiej klasy A, wraz z nimi wznawiamy również naszą Ligę Typerów. Sytuacja w klasyfikacji generalnej może się jeszcze bardzo zmienić, jednak wyklarowała się już grupa typerów, która będzie się liczyć w walce o końcowy triumf. W XIV rundzie mamy też bonus - do zdobycia cenne trzy dodatkowe punkty. Szczegóły poniżej. Klasyfikacja generalna na półmetku zabawy prezentuje się tak:

1. Piotr Anioł - 47pkt.

2. takiboteqq - 45pkt.

3. marcin2410 - 41 pkt.

4. Dawid Zięba - 39pkt.

5. Arek Drągała - 36pkt.

-. Łukasz Pilch - 36pkt.

7. Łukasz Liszka - 27 pkt.

8. Tomek - 3 pkt.

RUNDA XIV

1. San Gorzyce - PKS UNUM Babice
  2. Wisełka Siennów - Żuraw Żurawiczki
  3. Gorliczanka Gorliczyna - Błyskawica Rozbórz
  4. Zorza Jagiełła - Zorza Zarzecze
  5. Piast Nowosielce - Sokół Studzian
  6. WKS Majdan Sieniawski - Alabaster Łopuszka Wielka
  7. Cresovia Krzeczowice - Start Mirocin

Bonusowe oczka można zdobyć typując liczbę bramek jaka padnie łącznie we wszystkich meczach XIV kolejki A klasy. Można się pomylić maksymalnie o 3 trafienia. Liczbę bramek wpisujemy w komentarzu wraz z typami meczów.

Zasady typowania można sobie przypomnieć klikając w zakładkę Liga Typerów na górze strony. Czas na wytypowanie do niedzieli (26.03.) do godziny 13! Powodzenia!