Z BENIAMINKIEM

Jeden z beniaminków obecnego sezonu, Żuraw Żurawiczki, będzie rywalem Alabastru w VII kolejce spotkań. Ten zespół zaliczył słaby początek sezonu, lecz ostatnio przyszły dwa zwycięstwa. W poprzedniej kolejce Żuraw pokonał drugiego z beniaminków Sokoła Studzian 4:1. Alabaster w minionej serii spotkań nieznacznie uległ drużynie UNUM Babice 0:1. W tabeli po sześciu meczach nasz najbliższy rywal zajmuje 12. miejsce z dorobkiem 6 oczek, biało-niebiescy wciąż są na wysokiej piątej pozycji. Ostatni mecz między Alabastrem a Żurawiem odbył się 1 marca 2015 roku i było to spotkanie sparingowe. W Żurawiczkach lepsi okazali się biało-niebiescy wygrywając 3:2. W sezonie 2011/12 Żuraw podobnie jak zespół biało-niebieskich występował w klasie B. W pierwszej kolejce tamtego sezonu, 14 sierpnia 2011 roku Żuraw wygrał 4:0, ale wiosną 25 marca 2012 roku to Alabaster był górą, a mecz zakończył się wynikiem 2:1. Niewątpliwie ciekawie zapowiada się to sobotnie spotkanie. Zapraszamy kibiców na stadion w Łopuszce Wielkiej już jutro o godzinie 16!

Kolejka 7 - 24/25 września
Zorza Zarzecze - San Gorzyce