Z MAJDANEM NA INAUGURACJĘ

Po niespełna dwóch miesiącach przerwy do gry powraca przeworska klasa A. W pierwszej kolejce Alabaster zmierzy się z drużyną z Majdanu Sieniawskiego. Oba mecze z minionego sezonu zakończyły się zwycięstwami biało-niebieskich. 16 sierpnia 2015 roku na stadionie w dalekim Majdanie Sieniawskim Alabaster wygrał 2:1, natomiast 10 kwietnia 2016 roku padł wynik 4:2. Mimo to nasz niedzielny rywal poprzedni sezon zakończył na drugim miejscu z dorobkiem 44 punktów, Alabaster gromadząc o dziesięć oczek mniej zajął 7. pozycję. Z niecierpliwością czekamy na to spotkanie, które zainauguruje nową kampanię biało-niebieskich. Zapraszamy na trybuny stadionu w Łopuszce Wielkiej w niedzielę o godzinie 17!

Wraz z pierwszą kolejką rusza druga edycja Ligi Typerów, dołączyć do gry możesz TUTAJ.

Kolejka 1 - 14 sierpnia

PKS UNUM Babice - San Gorzyce