ZE SPADKOWICZEM

Podczas kiedy wszystkie najlepsze ligi świata mają przerwę na mecze reprezentacji narodowych, nie próżnują piłkarze niższych lig w Polsce, w tym w przeworskiej klasie A. Drużynę Alabastru czeka nie lada wyzwanie, do Łopuszki Wielkiej zawita spadkowicz z klasy okręgowej, Zorza Zarzecze. Ciężko znaleźć w Internecie wyniki spotkań pomiędzy Alabastrem a Zorzą, ostatnie dwa sezony nasz najbliższy rywal spędził w jarosławskiej 'okręgówce'. Po ośmiu meczach piłkarze z Zarzecza zajmują 3. miejsce w tabeli ze stratą dwóch oczek do liderującej Cresovii. Alabaster po minimalnej porażce w poprzedniej kolejce plasuje się na 7. pozycji. W VIII kolejce Zorza pokonała u siebie Sokoła Studzian 5:1. Najlepszymi strzelcami klubu z Zarzecza są Paweł Szczepański oraz Radosław Skrzypek. Obaj na swoim koncie zgromadzili do tej pory po cztery trafienia, a ten pierwszy zaliczył dublet tydzień temu. Początek tego spotkania w niedzielę o godzinie 15 na stadionie w Łopuszce Wielkiej, wszystkich kibiców zapraszamy na trybuny!

IX rundę Ligi Typerów można typować TUTAJ.

Kolejka 9 - 9 października

Sokół Studzian - San Gorzyce