ZMAZAĆ PLAMĘ NA ZAKOŃCZENIE

Sezon 2021/22 dobiega końca, do rozegrania pozostała ostatnia kolejka. Alabaster obecną kampanię zakończy meczem na własnym stadionie przeciwko Zorzy Jagiełła. Rywale zajmują 12. miejsce w tabeli i dotychczas zgromadzili dziewiętnaście punktów. W poprzednim meczu Zorza uległa na własnym boisku Ostrovii Wola Buchowska 1:2. Alabaster w poprzedniej kolejce przegrał z Wisełką Siennów aż 12:2 i w tabeli wciąż zajmuje 8. miejsce. W rundzie jesiennej na stadionie w Jagielle gospodarze dość niespodziewanie wygrali 3:2, gole dla Alabastru strzelali wtedy niegrający już w biało-niebieskich barwach Kamil Sitek i Kamil Dziedzic. Ostatni pojedynek obu zespołów na stadionie w Łopuszce Wielkiej odbył się 15 sierpnia 2020 roku, gospodarze wygrali 3:0. Mimo, że jest to ostatni mecz sezonu, który nie ma już żadnej stawki dla naszego zespołu będzie to okazja do zmazania plamy po ostatniej wysokiej porażce, a także kiepskiej rundzie wiosennej. Początek spotkania w sobotę o godzinie 17.