CZAS NA START

Start Mirocin to zespół, który będzie rywalem podopiecznych Grzegorza Liszki już w najbliższą niedzielę. Nasz najbliższy rywal przegrał oba dotychczasowe mecze ligowe nie strzelając nawet jednej bramki, co skutkuje ostatnim miejscem w tabeli. W swoim ostatnim spotkaniu Start doznał spektakularnej porażki z drużyną Sanu Gorzyce ulegając 0:8. Alabaster po zeszłotygodniowym zwycięstwie z Błyskawicą Rozbórz ma na swoim koncie trzy punkty, co pozwala zająć 5. miejsce w ligowej tabeli. Kiedy ostatni raz Start podejmował drużynę biało-niebieskich na własnym stadionie, padł wynik 5:1 dla gości. Dla Alabastru trafiali wówczas: trzykrotnie Marcin Futoma oraz dwukrotnie Dariusz Wiącek. Niedzielny pojedynek odbędzie się na stadionie w Mirocinie o godzinie 17.

Kolejka 3 - 26/27 sierpnia

Start Mirocin - Alabaster Łopuszka Wielka