DALEKA INAUGURACJA

Po 140 dniach wracają rozgrywki przeworskiej A klasy. Już w najbliższą niedzielę na inaugurację rundy wiosennej Alabaster zmierzy się z drużyną WKS Majdan Sieniawski. Jest to najdłuższy wyjazd w sezonie, obie miejscowości są oddalone od siebie o 51 km. W I kolejce sezonu 2016/17 mecz tych zespołów w Łopuszce Wielkiej zakończył się deklasacją, goście wygrali 5:0 strzelając wszystkie bramki już w pierwszej połowie. Później jednak tej ekipie nie szło już tak dobrze i po rundzie jesiennej z dorobkiem 19 oczek plasuje się na 7. pozycji. Alabaster na półmetku rozgrywek zajmuje miejsce tuż za podium. W poprzedniej kolejce piłkarze z Majdanu Sieniawskiego rozbili u siebie Sokoła Studzian 5:1, natomiast biało-niebiescy przegrali z Cresovią Krzeczowice 0:1. Najlepszym strzelcem w ekipie z Majdanu jest Damian Gąsior, który po rundzie jesiennej na swoim koncie zgromadził 6 bramek. Należy dodać, że nasz niedzielny rywal stracił w meczach na własnym stadionie tylko siedem bramek, to drugi najlepszy wynik w lidze. Podopieczni Grzegorza Liszki natomiast w meczach wyjazdowych stracili jedynie pięć goli i jest to również drugi wynik w lidze. Inauguracyjne spotkanie zapowiada się interesująco i z pewnością nie zabraknie emocji. Początek spotkanie w najbliższą niedzielę o godzinie 16 na stadionie w Majdanie Sieniawskim.

Zapraszamy kibiców na ten wyjazd, jest możliwość wyjazdu autokarem wraz z piłkarzami. Zbiórka obok budynku klubu o godzinie 13.50, koszt wyjazdu 10 zł.

Jeśli jeszcze nie wytypowałaś XIV rundy Ligi Typerów 2 możesz zrobić to TUTAJ.

Kolejka 14 - 26 marca

San Gorzyce - PKS UNUM Babice