DERBY NA KONIEC SEZONU

Ostatnim rywalem Alabastru w kończącym się sezonie 2015/16 będzie Cresovia Krzeczowice. Ten zespół w rundzie wiosennej tylko raz schodził z boiska pokonany. We wszystkich pozostałych meczach piłkarze z Krzeczowic punktowali. W zeszłym tygodniu nasz niedzielny rywal zremisował z KS Kisielów-Pełnatycze 1:1. Alabaster natomiast minimalnie pokonał UNUM Babice 1:0. W tym sezonie na wyjazdach Cresovia, pomimo tylko trzech zwycięstw, zdołała strzelić najwięcej bramek w całej lidze (23). Na jesień derbowy mecz w Krzeczowicach zakończył się wysoką wygraną gości 5:1. W bardzo trudnych warunkach bramki dla Alabastru zdobyli Maciej Czepiel, Marcin Futoma i trzy Tomasz Bartman. Wciąż nie jest jasna sprawa utrzymania w lidze. O to żeby nie zająć 12. miejsca gwarantującego spadek powalczy jutro Gorliczanka Gorliczyna, San Gorzyce, biało-niebiescy oraz Błyskawica Rozbórz. W teorii podopiecznym Grzegorza Liszki wystarczy remis w tym meczu, jednak z pewnością nasi zawodnicy będą chcieli zgarnąć pełną pulę i pokazać, że należy im się miejsce w szeregach przeworskiej A klasy. Mecz o A-klasową wyższość w gminie Kańczuga rozpocznie się o godzinie 17 na stadionie w Łopuszce Wielkiej. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na trybuny!

Ostatnią kolejką A-klasy można typować TUTAJ.

Kolejka 26 - 18/19 czerwca

Gacovia Gać - Start Mirocin