O PRZEŁAMANIE

VI kolejka sezonu i piąty (!) domowy mecz Alabastru przed nami. Biało-niebiescy staną przed kolejną szansą na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, rywalem będzie Ostrovia Wola Buchowska. Przeciwnicy w poprzedniej kolejce zanotowali pierwszy triumf pokonując UNUM Babice 2:1, co pozwoliło na wyprzedzenie Alabastru w tabeli, Ostrovia plasuje się na dwunastym miejscu. Biało-niebiescy zajmują trzynaste miejsce, a ostatnio ulegli beniaminkowi z Mirocina 2:3. Poprzedni mecz obu drużyn odbył się w maju na stadionie w Łopuszce Wielkiej i zakończył się zwycięstwem drużyny z Woli Buchowskiej aż 6:0. Czekamy na przełamanie naszego zespołu i cenne trzy punkty, początek meczu w niedzielę o godzinie 16 na stadionie w Łopuszce Wielkiej.