PODTRZYMAĆ PASSĘ Z PIASTEM

Liga nabiera tempa, przed Alabastrem już trzeci wyjazd w tym sezonie. W meczu VI kolejki podopieczni Grzegorza Liszki zagrają w Nowosielcach z tamtejszym Piastem. Drużyna ta przegrała trzy pierwsze mecze, ale z dwóch potyczek z beniaminkami wyszła zwycięsko i na swoim koncie ma sześć punktów, co daje aktualnie 9. miejsce. Piast w poprzedniej kolejce pokonał Ostrovię 3:1. Alabaster po zwycięstwie 5:0 z Błękitnymi Grzęska plasuje się na trzecim stopniu podium. Biało-niebiescy wygrali sześć z siedmiu spotkań z drużyną Piasta na poziomie klasy A i kontynuują serię zwycięstw z tym klubem od 2016 roku. W poprzednim bezpośrednim spotkaniu obu ekip Alabaster wygrał 3:1, po trafieniach Michała Jędryki oraz Dariusza Wiącka i jednym golu samobójczym. W ostatnim meczu na stadionie, który będzie areną niedzielnych zmagań biało-niebiescy wygrali jeszcze wyżej. 6 września 2020 roku nasz klub zwyciężył w Nowosielcach 6:0. Początek spotkania na stadionie rywali w niedzielę o godzinie 16.