ROZPOCZĘCIE MAJÓWKI W GRZĘSCE

W ostatni dzień kwietnia biało-niebiescy rozegrają kolejny mecz ligowy, tym razem rywalem podopiecznych Łukasza Hołuba będzie drużyna Błękitnych Grzęska. To trzeci z rzędu mecz z sąsiadem w tabeli, Alabaster zajmuje 6. miejsce z dorobkiem 28 punktów, Błękitni zgromadzili o dwa więcej, co plasuje ich o jedną pozycję wyżej. W poprzedniej serii gier piłkarze z Grzęski pokonali Ostrovię Wola Buchowska hokejowym wynikiem 8:3. Nasz zespół uległ na własnym boisku Cresovii Krzeczowice 2:3. W rundzie jesiennej w spotkaniu z Błękitnymi Alabaster zanotował najwyższe zwycięstwo w trwającym sezonie pokonując przeciwników 5:0. Do siatki trafili wówczas dwukrotnie Dominik Futoma, dwukrotnie Bartosz Dziedzic oraz Michał Jędryka. Jeszcze wyższym zwycięstwem zakończył się ostatni mecz pomiędzy obiema drużynami na stadionie w Grzęsce, czyli arenie zbliżających się zmagań. Biało-niebiescy ograli Błękitnych aż 8:1, a miało to miejsce 17 października 2020 roku. Mamy nadzieję, że nadchodzące spotkanie także zakończy się korzystnym dla nas rezultatem, początek meczu na stadionie w Grzęsce w sobotę o godzinie 16.