WYJAZD DO STUDZIANA

Sokół Studzian, drugi z beniaminków, to kolejny rywal biało-niebieskich w rundzie jesiennej sezonu 2016/17. Progi A-klasy nie są jednak obce temu zespołowi, po raz ostatni na tym szczeblu rozgrywkowym piłkarze ze Studziana grali w sezonie 2011/12. W dziewięciu meczach Sokół stracił aż 21 bramek, co daje mu drugie miejsce w rankingu dotychczas najsłabszych formacji defensywnych w lidze. Mimo to nasz najbliższy rywal ma na swoim koncie tylko o dwa punkty mnie od Alabastru, co daje mu 9. pozycję, podopieczni Grzegorza Liszki są na siódmym miejscu z 13 punktami. W IX kolejce piłkarze Sokoła podejmowali San Gorzyce i to spotkanie wygrali 1:0 po bramce Tomasza Słomy. Najlepszym strzelcem tej drużyny jest Paweł Jarosz, który na swoim koncie zgromadził cztery gole. Alabaster w minionej serii spotkań przegrał z Zorzą Zarzecze 0:2. Mecz zapowiada się emocjonująco, podopieczni Grzegorza Liszki po dwóch porażkach z rzędu stawią czoła grającemu w kratkę Sokołowi. Początek spotkania na stadionie w Studzianie w niedzielę o godzinie 15.

X rundę Ligi Typerów można typować TUTAJ.

Kolejka 10 - 16 października

San Gorzyce - Gorliczanka Gorliczyna