XXV RUNDA LIGI TYPERÓW 2 + KLASYFIKACJA

W poprzedniej rundzie Ligi Typerów miało miejsce historyczne wydarzenie. Po raz pierwszy od początku istnienia naszej zabawy jeden z typerów zdobył maksymalną ilość punktów. Dwaj pozostali typujący zaliczyli tylko o jedno oczko mniej, co wciąż nie przybliża nas do rozstrzygnięcia końcowej klasyfikacji. A w przedostatniej rundzie Ligi Typerów 2 do zgarnięcia trzy dodatkowe punkty związane z meczem eliminacyjnym naszej reprezentacji.

1. Piotr Anioł - 7 pkt.

2. Dawid Zięba - 6 pkt.

3. takiboteq - 6 pkt.

Klasyfikacja ogólna:

1. Piotr Anioł - 97pkt.

2. takiboteqq - 95pkt.

3. Dawid Zięba - 92pkt.

4. marcin2410 - 64pkt.

5. Łukasz Pilch - 44pkt.

6. Łukasz Liszka - 40pkt.

7. Arek Drągała - 36pkt.

8. Tomek - 3 pkt.

XXV RUNDA

1. Wisełka Siennów - San Gorzyce
  2. Gorliczanka Gorliczyna - PKS UNUM Babice
  3. Zorza Jagiełła - Żuraw Żurawiczki
  4. Piast Nowosielce - Błyskawica Rozbórz
  5. WKS Majdan Sieniawski - Zorza Zarzecze
  6. Cresovia Krzeczowice - Sokół Studzian
  7. Start Mirocin - Alabaster Łopuszka Wielka

Trzy dodatkowe punkty można zdobyć poprawnie typując rezultat meczu Polska - Rumunia, który odbędzie się w sobotę o godzinie 20.45. Swój typ (1, 2 lub X) należy wpisać w komentarzu wraz z typami A-klasy.

Mecze nr 1 (Wisełka - San) oraz nr 3 (Zorza - Żuraw) typujemy do soboty (10.06.) do godziny 17. Pozostałe mecze typujemy do niedzieli (11.06.) do godziny 12. Powodzenia.