OSTATNI WYJAZD

73 - tyle bramek padło w tym sezonie w dwunastu meczach na stadionie w Mirocinie. To zdecydowanie najwięcej z wszystkich A-klasowych stadionów. Dla porównania na stadionie w Łopuszce Wielkiej kibice oglądali "tylko" 46 trafień. Średnia 6,08 bramek na mecz w Mirocinie jest naprawdę imponująca. Piłkarze Startu mają na swoim koncie kilka typowo hokejowych wyników, np. 3:7 z UNUM Babice, 2:8 z Błyskawicą Rozbórz czy 8:1 z Wisełką Siennów. Warto dodać, że jedynym zespołem, który nie strzelił gola na stadionie w Mirocinie jest Piast Nowosielce. Mimo wysokiego 6. miejsca w ligowej tabeli Start ma najsłabszą obronę w meczach na własnym stadionie, tracąc do tej pory 35 goli. Przed tygodniem piłkarze Startu wygrali z Sokołem Studzian 4:2. Biało-niebiescy również zaaplikowali rywalom z Gorzyc cztery bramki, lecz nie dali sobie strzelić żadnej. W rundzie jesiennej na stadionie w Łopuszce Wielkiej piłkarze zaserwowali piłkarzom pełną emocji końcówkę meczu. Start prowadził do 90. minuty, ale później do siatki trafił Kacper Skóra, a w chwilę później zwycięską bramkę zdobył Damian Zając. Ostatnie spotkanie pomiędzy Startem i Alabastrem na stadionie w Mirocinie miało miejsce w rundzie jesiennej sezonu 2015/16, wówczas biało-niebiescy zostali rozbici przez rywali przegrywając 6:0. Najlepszym strzelcem drużyny z Mirocina jest Mateusz Kiper, który dotychczas zdobył 15 goli. Biorąc pod uwagę siłę ofensywną Alabastru i wiele straconych bramek Startu w meczach u siebie możemy w niedzielne popołudnie spodziewać się gradu bramek. Początek meczu zaplanowano na godzinę 17.

Kolejka 25 - 10/11/15 czerwca

Wisełka Siennów - San Gorzyce