ZACZYNAMY 2022 NA WŁASNYM STADIONIE

17 dni później niż zakładano Alabaster rozegra pierwszy w 2022 roku mecz przed własną publicznością. W środowe popołudnie nasz zespół zmierzy się z Błyskawicą Rożniatów w ramach XV kolejki rozgrywek przeworskiej Klasy A. Sytuacja w tabeli nieco się zmieniła, oba zespoły ostatnio zamieniły się miejscami, a to za sprawą wyników poprzedniej kolejki. Drużyna najbliższych rywali pokonała u siebie Błękitnych Wierzbna 5:1, Alabaster natomiast uległ Błyskawicy Rozbórz 0:3. Mecze pomiędzy tymi zespołami zawsze bywają zacięte, nie inaczej było w rundzie jesiennej. Na stadionie w Rożniatowie padł remis 2:2, a gole dla naszej drużyny zdobywali Michał Trzyna i Ksawier Chmura. Ostatnie spotkanie obu drużyn na stadionie w Łopuszce Wielkiej miało miejsce 22 maja 2021 roku, piłkarze z Rożniatowa wygrali 2:1. Wracając jeszcze do zmian w naszym klubie w przerwie zimowej właśnie do zespołu Błyskawicy trafił Kamil Dziedzic, który reprezentował biało-niebieskie barwy nieprzerwanie od sezonu 2015/16, a zbliżające się spotkanie może być dla niego okazją do debiutu w nowej drużynie. Początek spotkania w najbliższą środę o godzinie 17.30 na stadionie w Łopuszce Wielkiej.