ZAPUNKTOWAĆ Z OUTSIDEREM

W najbliższą niedzielę odbędzie się pierwszy oficjalny mecz na stadionie w Łopuszce Wielkiej. Miejscowy Alabaster podejmie zespół Piasta Nowosielce. Po pierwszym meczu rundy wiosennej zarówno piłkarze jak i kibice biało-niebieskich czują niedosyt i liczą na zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu. Piast właściwie od początku sezonu okupuje ostatnie miejsce w tabeli i do tej pory zgromadził 9 punktów. Piłkarze z Nowosielec nie grzeszą również skutecznością, bowiem w czternastu meczach strzelili tylko 10 bramek. Najlepszym strzelcem tej drużyny jest Kamil Paluch, który czterokrotnie pokonywał bramkarzy rywali. Nie możemy jednak zakładać, że wygramy to spotkanie z zamkniętymi oczami, w przerwie zimowej doszło do wielu roszad kadrowych w ekipie Piasta. W zeszłej kolejce nasz niedzielny rywal przegrał u siebie 0:3 z beniaminkiem ze Studziana. Alabaster również przegrał pierwsze tegoroczne spotkanie, w Majdanie Sieniawskim padł wynik 3:1. W rundzie jesiennej na stadionie w Nowosielcach 2:0 zwyciężyli podopieczni Grzegorza Liszki, a do siatki trafili wówczas Andrzej Gwizdała oraz Damian Zając. Ostatni mecz, który pomiędzy tymi drużynami odbył się w Łopuszce Wielkiej w minionym sezonie również zakończył się wygraną Alabastru. Biało-niebiescy z pewnością będą chcieli zrehabilitować się za zeszłotygodniową porażkę, a okazją do tego będzie mecz z 14. zespołem klasy A. Początek meczu na stadionie w Łopuszce Wielkiej o godzinie 16. Zapraszamy na trybuny!

XV rundę Ligi Typerów 2 można typować TUTAJ.

Kolejka 15 - 2 kwietnia

Cresovia Krzeczowice - San Gorzyce