ZAPUNKTOWAĆ Z WISEŁKĄ

Wisełka Siennów będzie kolejnym rywalem biało-niebieskich w walce o ligowe punkty. Do tej pory Wisełka zanotowała na swoim koncie po jednym zwycięstwie i remisie oraz dwie porażki, co w tabeli klasyfikuje ten zespół na 10. miejscu z czterema oczkami. Alabaster ma o trzy punkty więcej i zajmuje pozycję tuż za podium. W minionej kolejce podopieczni Grzegorza Liszki wygrali na wyjeździe z Gorliczanką Gorliczyna 3:1, natomiast piłkarze z Siennowa ulegli beniaminkowi ze Studziana 3:4. W zeszłym sezonie w obu meczach pomiędzy Alabastrem a Wisełką padał remis. Na jesień na stadionie w Łopuszce Wielkiej było 1:1, wiosną na specyficznym boisku w Siennowie padł wynik 3:3. Wierzymy, że nasi piłkarze w piątej kolejce znów zapunktują. Początek meczu o godzinie 16 na stadionie w Łopuszce Wielkiej.

V rundę Ligi Typerów typujemy TUTAJ.

Kolejka 5 - 11 września

Błyskawica Rozbórz - San Gorzyce