DŁUGI WYJAZD PO PUNKTY

W VII kolejce przeworskiej klasy A piłkarzy Alabastru czeka najdłuższy wyjazd w całym sezonie. Rywalem będzie drużyna WKS Majdanu Sieniawskiego. W obu ekipach panują odmiennie nastroje. Biało-niebiescy kontynuują serię pięciu meczów bez porażki, natomiast piłkarze z Majdanu Sieniawskiego przegrali pięć ostatnich spotkań. Trzy punkty zdobyte w sześciu meczach są z pewnością sporym rozczarowaniem dla kibiców naszych najbliższych rywali, zwłaszcza że odkąd awansowali do klasy A ich zespół plasował się zawsze w górnej połowie tabeli. Do tego WKS strzelił najmniej bramek w całej lidze (2), tracąc przy tym najwięcej (20). Przed tygodniem zespół Majdanu Sieniawskiego zaliczył kolejną wpadkę przegrywając z Wisłokiem Świętoniowa 5:0. Podopieczni Grzegorza Liszki zajmują 4. miejsce w tabeli, a przed tygodniem zremisowali z Błękitnymi Grzęska 1:1. Faworytem tego meczu będą biało-niebiescy, lecz gospodarze z atutem własnego boiska również mogą być groźni. Początek meczu na stadionie w Majdanie Sieniawskim w niedzielę o godzinie 16.

Kolejka 7 - 24 września

WKS Majdan Sieniawski - Alabaster Łopuszka Wielka