KONIEC RUNDY W JAGIELLE

W najbliższą sobotę czeka nas ostatnia kolejka rundy jesiennej, Alabaster zagra na wyjeździe z Zorzą Jagiełła. Dla biało-niebieskich będzie to jedyna w tym roku okazja do rehabilitacji za porażkę w poprzednim spotkaniu, w którym ulegli Wisełce Siennów 2:3 i w tabeli spadli na czwarte miejsce. Drużyna Zorzy właściwie kontynuuje swoją postawę z rundy wiosennej poprzedniego sezonu, kiedy to szczęśliwie utrzymała się w Klasie A i w tej rundzie uzbierała zaledwie cztery punkty, a smak zwycięstwa nasi sobotni rywale poznali tylko na inaugurację, w sierpniu. Od tamtej pory w jedenastu kolejnych spotkaniach piłkarze z Jagiełły zdołali zdobyć tylko jeden punkt i aktualnie zamykają ligową tabelę. W poprzedniej kolejce Zorza przegrała z Ostrovią Wola Buchowska 1:2. Poprzedni mecz Alabastru z Zorzą miał miejsce 12 maja, nasz zespół wygrał 7:2, a gole zdobyli wówczas Michał Jędryka, Bartosz Dziedzic, Piotr Chmura, Dariusz Wiącek, Dawid Bawor, Kamil Kwolek oraz padła jedna bramka samobójcza. Również i w sobotnim pojedynku zdecydowanym faworytem będzie Alabaster, liczymy, że nasi piłkarze udanie zakończą rok 2021 i pewnie zdobędą komplet punktów. Początek meczu o godzinie 14.