LIGA TYPERÓW

Na naszej stronie pojawia się nowy sposób zabawy! Oczywiście póki co jest to tylko propozycja, ale jeśli spotka się ona z dobrym przyjęciem i odpowiednią frekwencją będziemy kontynuować zabawę. Zaczniemy dopiero od 3. kolejki, ale to raczej nie jest problemem.

Zasady typera są bardzo proste. W komentarzu pod tym postem wpisujemy numer meczu (od 1 do 7) oraz typujemy drużynę, która naszym zdaniem będzie zwycięzcą w nadchodzącym spotkaniu (1 - gospodarze, 2 - goście, X - remis).

Przykład: 1. Alabaster Łopuszka Wielka - Wisłok Świętoniowa

1. 1 (zwycięstwo Alabastru)

Za poprawne wytypowanie meczu będzie przyznawany jeden punkt. UWAGA: Aby wziąć udział w zabawie należy być zarejestrowanym użytkownikiem (konto można założyć bardzo szybko)! Można też zalogować się przez facebooka. Typy osób niezarejestrowanych nie będą liczone.

RUNDA I

1. KS Kisielów-Pełnatycze - Gacovia Gać
  2. Alabaster Łopuszka Wielka - Wisłok Świętoniowa
  3. San Gorzyce - WKS Majdan Sieniawski
  4. Piast Nowosielce - Błyskawica Rozbórz
  5. Zorza Jagiełła - Cresovia Krzeczowice
  6. Start Mirocin - PKS UNUM Babice
  7. Wisełka Siennów - Gorliczanka Gorliczyna

Czas na wytypowanie do niedzieli do godziny 11. Zapraszamy do zabawy!