O PODTRZYMANIE PASSY

Wisłok Świętoniowa będzie rywalem podopiecznych Grzegorza Liszki w 3. kolejce sezonu 2015/16. Drużyna ze Świętoniowej jest dla nas rywalem absolutnie nieznanym i zagramy z nią po raz pierwszy w spotkaniu ligowym. Niedzielni rywale Alabastru po dwóch kolejkach zajmują 8. miejsce w tabeli. Dotychczasowe spotkania z Gacovią Gać i KS Kisielów-Pełnatycze zakończyły się remisami, odpowiednio 1:1 i 2:2. Biało niebiescy walczą o podtrzymanie dobrej serii zwycięstw, do tej pory zdobyli komplet punktów w meczach z Błyskawicą Rozbórz oraz GKS Majdan Sieniawski. Alabaster w tabeli jest na czwartym miejscu.

Wisłok Świętoniowa jest drużyną z tradycjami i bogatą historią. Klub został założony w 1948 roku i przyjął nazwę LZS Świętoniowa. Pod obecną nazwą drużyna występuje od 1995 roku. Największe sukcesy klubu datuje się na lata 80. XX wieku. Wtedy to Wisłok grał w klasie wojewódzkiej obok takich drużyn jak JKS Jarosław czy Orzeł Przeworsk. Jeszcze 5 lat temu drużyna Wisłoka występowała w klasie okręgowej.

Mecz z Wisłokiem odbędzie się wyjątkowo o godzinie 11! Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na stadion!

Zapraszamy również do typowania III kolejki A-klasy tutaj: alabaster.futbolowo.pl/news/article/liga-typerow.