NIESPODZIEWANY WICELIDER

Czas na V już kolejkę nowego sezonu. A w jej ramach biało-niebiescy podejmą na własnym stadionie drużynę Błękitnych Grzęska. Po czterech spotkaniach dość nieoczekiwanie Błękitni zajmują pozycję wicelidera. W dwóch poprzednich sezonach klub z Grzęski zajmował miejsca w dolnej części stawki, ostatnio walcząc o utrzymanie niemal do samego końca. W nowej kampanii Błękitni jednak są, podobnie jak Alabaster, wciąż niepokonani, a na koncie zgromadzili już 10 punktów. W poprzedniej kolejce drużynie Błękitnych uległ beniaminek z Woli Buchowskiej przegrywając 2:3. Biało-niebiescy zremisowali 0:0 z Cresovią Krzeczowice i plasują się na piątej pozycji mając o dwa oczka mniej, niż zespół niedzielnych rywali. Wicelider strzelił także jak dotychczas najwięcej bramek w lidze (16), a błękitne barwy przywdziewa aktualnie najskuteczniejszy zawodnik rozgrywek, Jakub Domka. Ostatni pojedynek podopiecznych Grzegorza Liszki z Błękitnymi odbył się w czerwcu na stadionie w Łopuszce Wielkiej, gospodarze wygrali 4:0, a do siatki trafiali Dariusz Wiącek, Dawid Bawor, Kamil Kwolek oraz samobójczo Kamil Kubicki. Dosyć ciekawie zapowiadający się mecz rozpocznie się w niedzielę o godzinie 16 na stadionie w Łopuszce Wielkiej.