O POWRÓT NA WŁAŚCIWE TORY

Rozgrywki klasy A w sezonie 2016/17 dobiegają końca, do rozegrania pozostały cztery kolejki. W XXIII kolejce Alabaster w przedostatnim meczu u siebie podejmie Sokoła Studzian. Sokół to beniaminek A klasy zajmujący obecnie dziesiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 25 punktów. Alabaster od kilku spotkań plasuje się na najniższym stopniu podium. Piłkarze Sokoła wciąż nie mogą być pewni utrzymania w lidze. Przed tygodniem zespół ze Studziana zremisował z Sanem Gorzyce 2:2. Biało-niebiescy polegli w Zarzeczu przegrywając 6:1. Jesienią na stadionie w Studzianie padł wynik 5:1 dla gości. Hat-tricka ustrzelił wówczas Krzysztof Rzepa, a po jednej bramce dołożyli Damian Zając i Arkadiusz Zięba. Niedzielny mecz odbędzie się na stadionie w Łopuszce Wielkiej o godzinie 17.

XXIII rundę Ligi Typerów 2 można typować TUTAJ.

Kolejka 23 - 28 maja

Gorliczanka Gorliczyna - San Gorzyce