PIERWSZY A-KLASOWY WYJAZD

Nadszedł czas na pierwszy mecz wyjazdowy w sezonie 2015/16. W najbliższą niedzielę pojedziemy do dalekiego Majdanu Sieniawskiego. Drużyna GKS Majdan Sieniawski w ostatnich latach błąkała się pomiędzy klasami A i B. Miniony sezon nasi najbliżsi rywale zakończyli na 6. miejscu w tabeli klasy A. Tydzień temu, w pierwszej kolejce Majdan Sieniawski przegrał ze spadkowiczem z klasy okręgowej, KS Kisielów-Pełnatycze 1:4.

W dziesięciu ostatnich spotkaniach z drużyną GKS udało nam się wygrać tylko raz, a było to ponad 12 lat temu. Pozostałe mecze kończyły się remisami bądź porażkami Alabastru. Mecz z 19 czerwca 2011 został przerwany w 85. minucie przy stanie 2:4, kiedy to zawodnik gospodarzy uderzył sędziego. Ten mecz nie został dokończony, ani zweryfikowany jako walkower.

Temperatura w momencie rozpoczęcia meczu będzie wynosić 30 stopni C, więc znów będzie gorąco. Możliwe są też opady deszczu. Piłkarzom z pewnością znów będzie trudno normalnie grać w piłkę.

Przypominamy, że KKS Alabaster organizuje wyjazd autokarem dla kibiców na mecz do Majdanu Sieniawskiego. Koszt wyjazdu wynosi 10 zł w dwie strony. Zbiórka o godzinie 14.45 pod budynkiem klubu. Wszystkich kibiców zachęcamy do wyjazdu i wspierania naszych chłopaków!