POJEDYNEK Z BŁYSKAWICĄ

W VIII kolejce rozgrywek Alabaster znów zagra na własnym stadionie. Biało-niebiescy podejmą Błyskawicę Rozbórz, po raz pierwszy od wielu lat nasz zespół zagra z tym rywalem jako zespół niżej notowany w tabeli. Piłkarze Błyskawicy zgromadzili dotychczas 10 punktów, a w poprzedniej kolejce pokonali 2:0 UNUM Babice, ten dorobek daje aktualnie 8. miejsce w tabeli. Alabaster plasuje się pięć pozycji niżej, w ostatnim meczu biało-niebiescy zdobyli dopiero drugi punkt w sezonie remisując na wyjeździe z Piastem Nowosielce 2:2. Ostatni bezpośredni mecz obu ekip odbył się 10 kwietnia br., na stadionie w Rozborzu gospodarze zwyciężyli 3:0. 29 sierpnia 2021 roku rozegrany został natomiast ostatni mecz Alabastru z Błyskawicą na stadionie w Łopuszce Wielkiej, miejscowi wygrali 2:1. Mamy nadzieję, że seria meczów bez porażki nie zakończy się na jednym spotkaniu i nasz zespół po zakończeniu nadchodzącej kolejki dopisze zdobycz punktową do swojego konta, początek spotkania w niedzielę o godzinie 15.