TRUDNY POJEDYNEK Z GKS-EM

Pora na IV już kolejkę sezonu 2022/23 w przeworskiej Klasie A. Znamy więc już orientacyjną siłę drużyn, więc z dużą dozą prawdopodobieństwa możemy stwierdzić, że w najbliższą niedzielę nasz zespół stanie przed najtrudniejszym wyzwaniem w tym sezonie. Na drodze biało-niebieskich stanie bowiem GKS Majdan Sieniawski, drużyna, która zajmuje aktualnie czwarte miejsce w ligowej tabeli. W poprzedniej kolejce GKS pokonał UNUM Babice 2:0. Alabaster natomiast poniósł wstydliwą porażkę 0:8 w Grzęsce i z jednym punktem zajmuje 11. miejsce w tabeli. W poprzednim spotkaniu obu ekip, rozegranym 21 maja br. na stadionie w Majdanie Sieniawskim gospodarze wygrali 4:1, a honorowego gola dla biało-niebieskich zdobył Michał Jędryka. W ostatnim spotkaniu Alabastru z GKS-em, które miało miejsce na stadionie w Łopuszce Wielkiej miejscowi wygrali 2:1. Wciąż czekamy na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, początek meczu w najbliższą niedzielę o godzinie 16.