WYJAZD DO GRZĘSKI

Po dwóch spotkaniach na własnym boisku czas na pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy. A w pierwszą delegację biało-niebiescy udadzą się do Grzęski, gdzie zmierzą się z miejscową drużyną Błękitnych. W poprzedniej kolejce Błękitni wygrali pierwszy mecz w sezonie pokonując UNUM Babice 2:0 i zajmują 8. miejsce w ligowej tabeli. Alabaster zremisował ostatnio ze Strumykiem Hawłowice 0:0 i plasuje się o dwie pozycje niżej niż najbliżsi rywale. Oba zespoły zmierzyły się ze sobą w trakcie przedsezonowych przygotowań, Błękitni po zaciętym spotkaniu wygrali wówczas 1:0. Ostatni mecz ligowy Błękitnych z Alabastrem odbył się 30 kwietnia, wtedy to na stadionie w Grzęsce miejscowi wygrali 4:2, a bramki dla Alabastru zdobyli Łukasz Hołub i Kacper Szczygieł. Czekamy na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, początek spotkania w najbliższą sobotę o godzinie 17.