WYJAZD DO WICELIDERA

Po meczu z liderem przyszedł czas na potyczkę z wiceliderem. W niedzielne popołudnie Alabaster rozegra ostatni mecz wyjazdowy w dobiegającym końca sezonie, na stadionie w Siennowie biało-niebiescy zmierzą się z miejscową Wisełką. Rywale wciąż walczą o awans do klasy okręgowej i mają identyczną liczbę punktów co Gorliczanka, z którą podopieczni Łukasza Hołuba grali w poprzedniej serii gier, czyli 61. W poprzedniej kolejce Wisełka pewnie pokonała Ostrovię Wola Buchowska wynikiem 5:1. Alabaster natomiast uległ Gorliczance Gorliczyna 0:6 i w tabeli zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 31 punktów. W rundzie jesiennej w pełnym kontrowersji meczu na stadionie w Łopuszce Wielkiej goście wygrali 3:2, bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Sitek i Bartosz Dziedzic. Ostatnie spotkanie obu drużyn na stadionie w Siennowie odbyło się 23 sierpnia 2020 roku, Alabaster wygrał wówczas 4:1. Podobnie jak poprzedni rywal, tak i Wisełka dysponuje niesamowitą siłą ognia, dwaj zawodnicy klubu z Siennowa zajmują aktualnie ex aequo drugie miejsce w klasyfikacji strzelców, Grzegorz Kuras i Radosław Skrzypek trafiali do siatki w tym sezonie po 23 razy. Szykuje się kolejne arcytrudne spotkanie, jego początek zaplanowano na godzinę 17.