ZNÓW POJEDYNEK Z BŁYSKAWICĄ

W meczu III kolejki sezonu 2021/22 Alabaster ponownie zagra z Błyskawicą, tym razem będzie to jednak zespół z Rozborza. Nasza liga nabyła w minionym tygodniu sponsora tytularnego, od dziś jej pełna nazwa brzmi "KEEZA Klasa A Przeworsk". Alabaster już od pewnego czasu współpracuje z tą firmą i szczerze możemy polecić jakość jej produktów. Nasz najbliższy rywal w poprzednim sezonie niemal do końca walczył o utrzymanie, ale ten sezon piłkarze Błyskawicy rozpoczęli z przytupem notując dwa zwycięstwa z beniaminkami. W poprzedniej kolejce Błyskawica ograła Ostrovię Wola Buchowska 5:1. Po dwóch kolejkach liderem klasyfikacji strzelców jest napastnik ekipy z Rozborza Daniel Tarociński, który zdobył już sześć bramek. W tabeli Alabaster plasują się o pozycję niżej niż niedzielny przeciwnik mając o dwa punkty mniej. Biało-niebiescy w minioną niedzielę zremisowali w Rożniatowie z miejscową Błyskawicą 2:2. Identycznym wynikiem zakończył się ostatni mecz bezpośredni podopiecznych Grzegorza Liszki z Błyskawicą Rozbórz. W rozegranym w maju spotkaniu gole dla Alabastru zdobywali Dawid Bawor i Michał Jędryka. W październiku oba zespoły zagrały ze sobą tam, gdzie odbędzie się najbliższe starcie, czyli na stadionie w Łopuszce Wielkiej, gospodarze wygrali wtedy 3:1. Mamy nadzieję, że i po niedzielnym meczu z podniesionymi głowami z boiska zejdą podopieczni Grzegorza Liszki, początek meczu o godzinie 17.