MECZ NA "SZCZYCIE"

Rok 2022 w rozgrywkach ligowych Alabaster rozpoczął na stadionie w Babicach. Tak się złożyło, że również na tym samym obiekcie biało-niebiescy rozegrają ostatni mecz rundy jesiennej. Po kilku meczach z drużynami poza zasięgiem nasz zespół w końcu zagra z ekipą blisko sąsiadującą w tabeli. UNUM i Alabaster w tym sezonie wyraźnie odstają od reszty stawki zajmując odpowiednio ostatnie i przedostatnie miejsce. Podopieczni Łukasza Hołuba zgromadzili tylko o jeden punkt więcej od niedzielnych rywali, a więc stawką tego spotkania będzie uniknięcie spędzenia przerwy zimowej na ostatnim miejscu w tabeli. W poprzedniej kolejce Alabaster uległ Wisełce Siennów 0:9, a UNUM przegrał 2:5 z Żurawiem Żurawiczki. Wspomniany wyżej poprzedni mecz bezpośredni obu ekip został rozegrany 27 marca, wówczas padł remis 1:1, a gola dla Alabastru zdobył Bartosz Zając. Mamy nadzieję, że Alabaster w niedzielne popołudnie chociaż częściowo zrekompensuje ostatnie porażki i udanie zakończy rundę jesienną sezonu 2022/23. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 13.45.